miara zwijana 3m Bahco [MT-TS-3], wodoodporna
-
Producent:
-
Kod producenta:MT-TS-3
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 634 pkt. |
Miara zwijana Bahco MT-TS-3 o długości 3m, wykonana w II klasie dokładności. Podziałka umieszczona centralnie na szarej taśmie mierniczej ułatwia odczyt pomiaru. Stalowa taśma miernicza drukowana jednostronnie.
Miara posiada okrągłą blokadę na jednym boku obudowy i magnes z drugiej strony obudowy.
Miara zwijana 3m Bahco [MT-TS-3]:
- stalowa miara o długości 3 m,
- czytelna podziałka umieszczona centralnie na szarej taśmie mierniczej ułatwia odczyt pomiaru,
- zaczep mierniczy umocowany dwoma nitami, co umożliwia dokładny pomiar wewnętrzny i zewnętrzny,
- miara posiada okrągłą blokadę na jednym z boków obudowy,
- na tylnej stronie obudowy został zamocowany magnes,
- wodoodporna.
Parametry techniczne miary Bahco MT-TS-3:
- długość taśmy: 3m,
- szerokość taśmy: 13mm,
- automatyczne zwijanie: tak,
- blokada taśmy: tak,
- szara taśma miernicza z podziałką co 1mm,
- klasa dokładności: II (±0,9mm).
| dokładność pomiaru: | ± 0,9mm |
| długość: | 3 m |
| EAN: | 7314150194995 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| szerokość: | 13 mm |
| klasa dokładności: | II |
| typ podziałki: | metryczna |
| masa z opakowaniem: | 0.100 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
