miara zwijana 30m Komelon [LU30/A], UniGrip
-
Producent:
-
Kod producenta:LU30/A
Stan magazynowy: 5
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1824 pkt. |
Miara zwijana KOMELON LU30/A z serii UniGrip o długości 30m, wykonana w II klasie dokładności. Punkt zerowy na taśmie znajduje się około 10 cm od metalowej pętli, którą zakończona jest miara.
Taśma miernicza składa się z kilku warstw: taśmy stalowej, warstwy z dobrze czytelnym nadrukiem, oraz warstwy ochronnej z nylonu, co zapewnia jej długą trwałość.
Taśma miernicza w obudowie ABS z odpornymi na uderzenia gumowymi zderzakami. Miarę zwija się do obudowy za pomocą składanej korbki.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Miara 30m zwijana Komelon [LU30/A] UniGrip:
- stalowa miara o długości 30 m,
- zwijana w wytrzymałej ramie ABS za pomocą rozkładanej korbki,
- taśma miernicza składa się z kilku warstw: taśmy stalowej, warstwy z dobrze czytelnym nadrukiem, oraz warstwy ochronnej z nylonu, co zapewnia jej długą trwałość,
- punkt zerowy na taśmie znajduje się około 10 cm od metalowej pętli, którą zakończona jest miara,
- obudowa posiada odporne na uderzenia gumowe zderzaki,
- przeznaczona do użytku profesjonalnego.
Parametry techniczne miary KOMELON LU30/A:
- długość taśmy: 30m,
- szerokość taśmy: 13mm,
- punkt zerowy: typ A - około 10 cm od metalowej pętli,,
- hak zaczepowy rozkładany,
- żółta taśma z podziałką co 1mm,
- taśma miernicza stalowa pokryta nylonem,
- miara zwijana za pomocą korbki,
- klasa dokładności: II (±6,3mm)
Taśma miernicza wysokiej jakości. Na początku taśmy nadrukowane są: długość znamionowa, klasa dokładności, CE - znak dopuszczający do obrotu w Europie, rok produkcji, temperatura odniesienia, marka/producent.
Zdjęcia poglądowe. Wygląd produktu na zdjęciach może odbiegać od rzeczywistości.
| dokładność pomiaru: | ±6,3mm |
| długość: | 30 m |
| EAN: | 8803005165734 |
| stan: | nowy |
| szerokość: | 13 mm |
| klasa dokładności: | II |
| typ podziałki: | metryczna |
| producent: |
Nazwa firmy: KOMELON Distribution Center Europe ul. Maaskade 20 5347 KD Oss, Netherlands e-mail: info@komelon.eu |
