miara zwijana 30m Komelon [LFR30/H], FastBack Ergo
-
Producent:
-
Kod producenta:LFR30/H
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 3 tygodnie |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1387 pkt. |
Miara zwijana KOMELON LFR30/H, FastBack Ergo o długości 30m, wykonana w II klasie dokładności. Miara zakończona jest składanym hakiem z magnesem, oraz metalową pętlą.
Taśma miernicza składa się z kilku warstw: taśmy stalowej, warstwy z dobrze czytelnym nadrukiem, oraz warstwy ochronnej z nylonu, co zapewnia jej długą trwałość.
Wygodna, ergonomiczna obudowa sprawia, że miarka dobrze leży w dłoni i jest łatwa do przechowywania. Taśmę mierniczą zwija się do kasety za pomocą rozkładanej korbki - szybki bieg zwijania pozwala na oszczędność czasu.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Miara 30m zwijana Komelon [LFR30/H] FastBack Ergo:
- stalowa miara o długości 30 m,
- taśma miernicza zakończona składanym hakiem z magnesem, oraz metalową pętlą,
- zwijana w kasecie z tworzywa za pomocą rozkładanej korbki - szybki bieg zwijania pozwala na oszczędność czasu,
- taśma miernicza składa się z kilku warstw: taśmy stalowej, warstwy z dobrze czytelnym nadrukiem, oraz warstwy ochronnej z nylonu, co zapewnia jej długą trwałość,
- kompaktowa i ergonomiczna obudowa dobrze leży w dłoni.
Parametry techniczne miary KOMELON LFR30/H:
- długość taśmy: 30m,
- szerokość taśmy: 10mm,
- hak zaczepowy rozkładany, z magnesem oraz metalową pętlą,
- żółta taśma z podziałką co 1mm,
- taśma miernicza stalowa pokryta nylonem,
- miara zwijana za pomocą korbki,
- klasa dokładności: II (±6,3mm)
Taśma miernicza wysokiej jakości. Na początku taśmy nadrukowane są: długość znamionowa, klasa dokładności, CE - znak dopuszczający do obrotu w Europie, rok produkcji, temperatura odniesienia, marka/producent.
Zdjęcia poglądowe. Wygląd produktu na zdjęciach może odbiegać od rzeczywistości.
| dokładność pomiaru: | ±6,3mm |
| długość: | 30 m |
| EAN: | 8803005923631 |
| stan: | nowy |
| szerokość: | 10 mm |
| klasa dokładności: | II |
| typ podziałki: | metryczna |
| producent: |
Nazwa firmy: KOMELON Distribution Center Europe ul. Maaskade 20 5347 KD Oss, Netherlands e-mail: info@komelon.eu |
