miara zwijana 30m Komelon [FUN30/A], UniGrip Neo
-
Producent:
-
Kod producenta:FUN30/A
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 3 tygodnie |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 928 pkt. |
Miara zwijana KOMELON FUN30/A z serii UniGrip Neo o długości 30m, wykonana w II klasie dokładności. Punkt zerowy na taśmie mierniczej znajduje się około 10cm od pętli.
Taśma miernicza składa się z kilku warstw: taśmy z włókna szklanego, warstwy z dobrze czytelnym nadrukiem, oraz warstwy ochronnej z nylonu. Miara z włókna szklanego jest odporna na rozciąganie i bardzo trwała.
Wygodna obudowa sprawia, że miarka dobrze leży w dłoni. Taśmę mierniczą zwija się do kasety za pomocą składanej korbki.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Taśma miernicza 30m zwijana Komelon [FUN30/A] UniGrip Neo:
- miara o długości 30 m z włókna szklanego,
- zwijana w kasecie z tworzywa za pomocą rozkładanej korbki,
- taśma miernicza składa się z kilku warstw: taśmy z włókna szklanego, warstwy z dobrze czytelnym nadrukiem, oraz warstwy ochronnej z nylonu, co zapewnia jej dożywotnią trwałość,
- taśma z włókna szklanego Komelon jest bardzo odporna na rozciąganie,
- miara zakończona metalową pętlą,
- punkt zerowy na taśmie mierniczej znajduje się około 10cm od pętli,
- obudowa posiada pasek z tyłu, pomocny przy zwijaniu.
Parametry techniczne miary KOMELON FUN30/A:
- długość taśmy: 30 m,
- szerokość taśmy: 13 mm,
- taśma miernicza zakończona metalową pętlą,
- biała taśma z podziałką co 1mm,
- taśma miernicza z włókna szklanego pokryta nylonem,
- miara zwijana za pomocą korbki,
- klasa dokładności: II (±6,3mm)
Taśma miernicza wysokiej jakości. Na początku taśmy nadrukowane są: długość znamionowa, klasa dokładności, CE - znak dopuszczający do obrotu w Europie, rok produkcji, temperatura odniesienia, marka/producent.
Zdjęcia poglądowe. Wygląd produktu na zdjęciach może odbiegać od rzeczywistości.
| dokładność pomiaru: | ±6,3mm |
| długość: | 30 m |
| EAN: | 8803005335717 |
| stan: | nowy |
| szerokość: | 13 mm |
| klasa dokładności: | II |
| typ podziałki: | metryczna |
| producent: |
Nazwa firmy: KOMELON Distribution Center Europe ul. Maaskade 20 5347 KD Oss, Netherlands e-mail: info@komelon.eu |
