miara zwijana 30m Bahco [LTG-30]
-
Producent:
-
Kod producenta:LTG-30
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1056 pkt. |
Miara zwijana Bahco LTG-30 o długości 30m, wykonana w II klasie dokładności. Żółta taśma miernicza z czytelną podziałką zakończona jest rozkładanym hakiem, co ułatwia wykonywanie pomiarów.
Wygodna obudowa sprawia, że miarka dobrze leży w dłoni i jest łatwa do przechowywania. Taśmę mierniczą zwija się do kasety za pomocą składanej korbki.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Miara zwijana 30m Bahco [LTG-30]:
- stalowa taśma miernicza o długości 30 m,
- zwijana w kasecie z tworzywa za pomocą rozkładanej korbki,
- rozkładany hak zaczepowy ułatwiający pomiar,
- niewielkie rozmiary sprawiają, że miarka jest wygodna w użyciu i łatwa do przechowywania,
- wygodna obudowa dobrze leży w dłoni,
- miara posiada zaczep do paska.
Parametry techniczne miary Bahco LTG-30:
- długość taśmy: 30m,
- szerokość taśmy: 13mm,
- hak zaczepowy rozkładany,
- żółta taśma z podziałką co 1mm,
- taśma miernicza stalowa,
- miara łatwo zwijana za pomocą korbki,
- klasa dokładności: II (±6,3mm)
Taśma miernicza wysokiej jakości. Na początku taśmy nadrukowane są: długość znamionowa, klasa dokładności, CE - znak dopuszczający do obrotu w Europie, rok produkcji, temperatura odniesienia, marka/producent.
Zdjęcia poglądowe. Wygląd produktu na zdjęciach może odbiegać od rzeczywistości.
| dokładność pomiaru: | ±6,3mm |
| długość: | 30 m |
| EAN: | 7314150120024 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| szerokość: | 13 mm |
| klasa dokładności: | II |
| typ podziałki: | metryczna |
| masa z opakowaniem: | 0.460 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
