miara zwijana 30m Bahco [LT-STEEL-30]
-
Producent:
-
Kod producenta:LT-STEEL-30
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2111 pkt. |
Miara zwijana Bahco [LT-STEEL-30] o długości 30m, wykonana w II klasie dokładności. Taśma miernicza składa się z kilku warstw: taśmy stalowej, warstwy z dobrze czytelnym nadrukiem, oraz warstwy ochronnej z nylonu.
Taśma miernicza w obudowie otwieranej do czyszczenia. Miarę zwija się do obudowy za pomocą korby.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Taśma miernicza 30m zwijana Bahco [LT-STEEL-30]:
- stalowa miara o długości 30 m,
- taśma miernicza pokryta nylonem dla większej trwałości,
- miara zakończona rozkładanym hakiem,
- taśma miernicza zwijana w wytrzymałej ramie za pomocą korby,
- obudowa taśmy otwierana do czyszczenia,
- rama taśmy z wygodną, dwukomponentową rękojeścią.
Parametry techniczne miary Bahco [LT-STEEL-30]:
- długość taśmy: 30m,
- szerokość taśmy: 13mm,
- taśma miernicza zakończona rozkładanym hakiem,
- żółta taśma stalowa z podziałką co 1mm,
- taśma miernicza pokryta nylonem,
- miara zwijana za pomocą korbki,
- klasa dokładności: II (±6,3mm)
Taśma miernicza wysokiej jakości. Na początku taśmy nadrukowane są: długość znamionowa, klasa dokładności, CE - znak dopuszczający do obrotu w Europie, rok produkcji, temperatura odniesienia, marka/producent.
Zdjęcia poglądowe. Wygląd produktu na zdjęciach może odbiegać od rzeczywistości.
| dokładność pomiaru: | ±6,3mm |
| długość: | 30 m |
| EAN: | 7314150138012 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| szerokość: | 13 mm |
| klasa dokładności: | II |
| typ podziałki: | metryczna |
| masa z opakowaniem: | 1.145 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
