miara zwijana 2m Komelon [PS26], SelfLock, z samoczynną blokadą
-
Producent:
-
Kod producenta:PS26
Stan magazynowy: 5
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 419 pkt. |
Miara zwijana KOMELON PS26 z serii SelfLock o długości 2m, wykonana w II klasie dokładności. Taśma miernicza składa się z kilku warstw: taśmy stalowej, warstwy z dobrze czytelnym nadrukiem, oraz warstwy ochronnej z nylonu, co zapewnia jej długą trwałość.
Taśma miernicza w wygodnej do trzymania, ergonomicznej obudowie. Miara wyposażona została w wyposażona w samoczynny hamulec - taśma zostaje zwolniona po wciśnięciu przycisku.
Miara 2m zwijana Komelon [PS26], SelfLock:
- stalowa miara o długości 2 m,
- wyposażona w samoczynny hamulec - taśma zostaje zwolniona po wciśnięciu przycisku,
- mechanizm wewnętrzny superior zapewnia lepsze, bezawaryjne działanie,
- taśma miernicza składa się z kilku warstw: taśmy stalowej, warstwy z dobrze czytelnym nadrukiem, oraz warstwy ochronnej z nylonu, co zapewnia jej długą trwałość,
- szerokość i dobre wyprofilowanie taśmy mierniczej umożliwia pomiar bez konieczności podparcia do 1,5m,
- zaczep mierniczy umocowany dwoma nitami, co umożliwia dokładny pomiar wewnętrzny i zewnętrzny,
- ergonomiczna obudowa zapewnia dobry chwyt.
Parametry techniczne miary KOMELON PS26:
- długość taśmy: 2m,
- szerokość taśmy: 16mm,
- automatyczne zwijanie: tak,
- samoczynna blokada: tak,
- długość pomiaru bez podparcia: 1,5m
- żółta taśma z podziałką co 1mm,
- taśma miernicza stalowa pokryta nylonem,
- klasa dokładności: II (±0,7mm)
Taśma miernicza wysokiej jakości. Na początku taśmy nadrukowane są: długość znamionowa, klasa dokładności, CE - znak dopuszczający do obrotu w Europie, rok produkcji, temperatura odniesienia, marka/producent.
Zdjęcia poglądowe. Wygląd produktu na zdjęciach może odbiegać od rzeczywistości.
| dokładność pomiaru: | ± 0,7mm |
| długość: | 2 m |
| EAN: | 8803005366902 |
| stan: | nowy |
| szerokość: | 16 mm |
| klasa dokładności: | II |
| typ podziałki: | metryczna |
| producent: |
Nazwa firmy: KOMELON Distribution Center Europe ul. Maaskade 20 5347 KD Oss, Netherlands e-mail: info@komelon.eu |
