miara zwijana 2m Bahco [1162N-1/2], metryczno-calowa
-
Producent:
-
Kod producenta:1162N-1/2
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 735 pkt. |
Miara zwijana Bahco 1162N-1/2 o długości 2m, wykonana w II klasie dokładności. Podziałka metryczno-calowa umieszczona jest po tej samej stronie białej taśmy mierniczej. Miara z giętkiej stali, wysuwana i zwijana.
Wygodna, kompaktowa obudowa zapewnia komfort użytkowania. Do użytku wewnątrz i na zewnątrz.
Miara zwijana 2m Bahco [1162N-1/2]:
- stalowa miara o długości 2 m,
- taśma miernicza z giętkiej stali,
- na taśmie mierniczej została umieszczona podziałka metryczna i calowa,
- zaczep mierniczy umocowany dwoma nitami, co umożliwia dokładny pomiar wewnętrzny i zewnętrzny,
- miara wysuwana i zwijana.
Parametry techniczne miary Bahco 1162N-1/2:
- długość taśmy:2m,
- szerokość taśmy: 13mm,
- automatyczne zwijanie: tak,
- blokada taśmy: tak,
- biała taśma miernicza z podziałką metryczną i calową,
- klasa dokładności: II (±0,7mm).
Zdjęcia poglądowe. Wygląd produktu na zdjęciach może odbiegać od rzeczywistości.
| dokładność pomiaru: | ± 0,7mm |
| długość: | 2 m |
| EAN: | 7314151847241 |
| kraj produkcji: | Niemcy |
| stan: | nowy |
| szerokość: | 13 mm |
| klasa dokładności: | II |
| typ podziałki: |
|
| masa z opakowaniem: | 0.100 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
