miara zwijana 20m Komelon [LUR20/E], UniGrip Ergo
-
Producent:
-
Kod producenta:LUR20/E
Stan magazynowy: 3
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 777 pkt. |
Miara zwijana KOMELON LUR20/E z serii UniGrip Ergo o długości 20m, wykonana w II klasie dokładności, ma rozkładany hak zaczepowy ułatwiający pomiar.
Taśma miernicza składa się z kilku warstw: taśmy stalowej, warstwy z dobrze czytelnym nadrukiem, oraz warstwy ochronnej z nylonu, co zapewnia jej długą trwałość.
Wygodna, ogumowana obudowa sprawia, że miarka dobrze leży w dłoni. Taśmę mierniczą zwija się do kasety za pomocą składanej korbki.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Miara 20m zwijana Komelon [LUR20/E], UniGrip Ergo:
- stalowa miara o długości 20 m,
- zwijana w kasecie z tworzywa za pomocą rozkładanej korbki,
- taśma miernicza składa się z kilku warstw: taśmy stalowej, warstwy z dobrze czytelnym nadrukiem, oraz warstwy ochronnej z nylonu, co zapewnia jej długą trwałość,
- rozkładany hak zaczepowy ułatwiający pomiar,
- niewielkie rozmiary sprawiają, że miarka jest wygodna w użyciu i łatwa do przechowywania,
- wygodna, ogumowana obudowa dobrze leży w dłoni,
- przeznaczona do użytku profesjonalnego.
Parametry techniczne miary KOMELON LUR20/E:
- długość taśmy: 20 m,
- szerokość taśmy: 10 mm,
- punkt zerowy: typ E - rozkładany hak zaczepowy,
- hak zaczepowy rozkładany,
- żółta taśma z podziałką co 1mm,
- taśma miernicza stalowa pokryta nylonem,
- miara zwijana za pomocą korbki,
- klasa dokładności: II (±4,3mm)
Taśma miernicza wysokiej jakości. Na początku taśmy nadrukowane są: długość znamionowa, klasa dokładności, CE - znak dopuszczający do obrotu w Europie, rok produkcji, temperatura odniesienia, marka/producent.
Zdjęcia poglądowe. Wygląd produktu na zdjęciach może odbiegać od rzeczywistości.
| dokładność pomiaru: | ±4,3mm |
| długość: | 20 m |
| EAN: | 8803005903336 |
| stan: | nowy |
| szerokość: | 10 mm |
| klasa dokładności: | II |
| typ podziałki: | metryczna |
| producent: |
Nazwa firmy: KOMELON Distribution Center Europe ul. Maaskade 20 5347 KD Oss, Netherlands e-mail: info@komelon.eu |
