miara zwijana 10m Stanley [1-33-442], PowerLock
-
Producent:
-
Kod producenta:1-33-442
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1333 pkt. |
Miara zwijana Stanley 1-33-442 o długości 10m, wykonana w II klasie dokładności.
Taśma miernicza pokryta powłoką MYLAR, 10-krotnie zwiększającą jej trwałość.
Centralne położenie cyfr na podziałce pomiarowej ułatwia odczyt. Posiada blokadę i funkcję automatycznego zwijania.
Wygodna, chromowana obudowa z tworzywa zapewnia komfort użytkowania i jest odporna na wstrząsy.
Miara 10m zwijana Stanley [1-33-442]:
- stalowa miara o długości 10 m,
- taśma miernicza pokryta powłoką MYLAR, zwiększającą trwałość podziałki 10-ciokrotnie,
- zaczep mierniczy umocowany trzema nitami, co umożliwia dokładny pomiar wewnętrzny i zewnętrzny,
- centralne usytuowanie cyfr na podziałce pomiarowej ułatwia odczyt,
- miara posiada blokadę i funkcję automatycznego zwijania,
- chromowana obudowa jest odporna na wstrząsy,
- obudowa miary wyposażona jest w zaczep do paska.
Parametry techniczne miary Stanley 1-33-442:
- długość taśmy: 10m,
- szerokość taśmy: 25mm,
- automatyczne zwijanie: tak,
- blokada taśmy: tak,
- żółta taśma z podziałką co 1mm,
- klasa dokładności: II (±1,3mm).
| dokładność pomiaru: | ±1,3mm |
| długość: | 10 m |
| EAN: | 3253561334429 |
| stan: | nowy |
| szerokość: | 25 mm |
| klasa dokładności: | II |
| typ podziałki: | metryczna |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
