miara zwijana 10m Komelon [LUG10/A], UniGrip Swing
-
Producent:
-
Kod producenta:LUG10/A
Stan magazynowy: 7
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 500 pkt. |
Miara zwijana KOMELON LUG10/A z serii UniGrip Swing o długości 10m, wykonana w II klasie dokładności. Punkt zerowy na taśmie znajduje się około 10 cm od metalowej pętli, którą zakończona jest miara.
Taśma miernicza składa się z kilku warstw: taśmy stalowej, warstwy z dobrze czytelnym nadrukiem, oraz warstwy ochronnej z nylonu, co zapewnia jej długą trwałość.
Wygodna obudowa sprawia, że miarka dobrze leży w dłoni i jest łatwa do przechowywania. Taśmę mierniczą zwija się do kasety za pomocą składanej korbki.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Miara 10m zwijana Komelon [LUG10/A] UniGrip Swing:
- stalowa miara o długości 10 m,
- zwijana w kasecie z tworzywa za pomocą rozkładanej korbki,
- taśma miernicza składa się z kilku warstw: taśmy stalowej, warstwy z dobrze czytelnym nadrukiem, oraz warstwy ochronnej z nylonu, co zapewnia jej długą trwałość,
- punkt zerowy na taśmie znajduje się około 10 cm od metalowej pętli, którą zakończona jest miara,
- niewielkie rozmiary sprawiają, że miarka jest wygodna w użyciu i łatwa do przechowywania,
- wygodna obudowa dobrze leży w dłoni,
- miara posiada zaczep do paska,
- przeznaczona do użytku profesjonalnego.
Parametry techniczne miary KOMELON LUG10/A:
- długość taśmy: 10m,
- szerokość taśmy: 10mm,
- punkt zerowy: typ A - około 10 cm od metalowej pętli,
- żółta taśma z podziałką co 1mm,
- taśma miernicza stalowa pokryta nylonem,
- miara zwijana za pomocą korbki,
- klasa dokładności: II (±2,3mm)
Taśma miernicza wysokiej jakości. Na początku taśmy nadrukowane są: długość znamionowa, klasa dokładności, CE - znak dopuszczający do obrotu w Europie, rok produkcji, temperatura odniesienia, marka/producent.
Zdjęcia poglądowe. Wygląd produktu na zdjęciach może odbiegać od rzeczywistości.
| dokładność pomiaru: | ±2,3mm |
| długość: | 10 m |
| EAN: | 8803005912918 |
| stan: | nowy |
| szerokość: | 10 mm |
| klasa dokładności: | II |
| typ podziałki: | metryczna |
| producent: |
Nazwa firmy: KOMELON Distribution Center Europe ul. Maaskade 20 5347 KD Oss, Netherlands e-mail: info@komelon.eu |
