miara zwijana 10m Bahco [LTG-10]
-
Producent:
-
Kod producenta:LTG-10
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 589 pkt. |
Miara zwijana Bahco LTG-10 o długości 10m, wykonana w II klasie dokładności. Żółta taśma miernicza z czytelną podziałką zakończona jest rozkładanym hakiem, co ułatwia wykonywanie pomiarów.
Wygodna obudowa sprawia, że miarka dobrze leży w dłoni i jest łatwa do przechowywania. Taśmę mierniczą zwija się do kasety za pomocą składanej korbki.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Miara zwijana 10m Bahco [LTG-10]:
- stalowa taśma miernicza o długości 10 m,
- zwijana w kasecie z tworzywa za pomocą rozkładanej korbki,
- rozkładany hak zaczepowy ułatwiający pomiar,
- niewielkie rozmiary sprawiają, że miarka jest wygodna w użyciu i łatwa do przechowywania,
- wygodna obudowa dobrze leży w dłoni,
- miara posiada zaczep do paska.
Parametry techniczne miary Bahco LTG-10:
- długość taśmy: 10m,
- szerokość taśmy: 10mm,
- hak zaczepowy rozkładany,
- żółta taśma z podziałką co 1mm,
- taśma miernicza stalowa,
- miara łatwo zwijana za pomocą korbki,
- klasa dokładności: II (±2,3mm)
Taśma miernicza wysokiej jakości. Na początku taśmy nadrukowane są: długość znamionowa, klasa dokładności, CE - znak dopuszczający do obrotu w Europie, rok produkcji, temperatura odniesienia, marka/producent.
Zdjęcia poglądowe. Wygląd produktu na zdjęciach może odbiegać od rzeczywistości.
| dokładność pomiaru: | ±2,3mm |
| długość: | 10 m |
| EAN: | 7314150119981 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| szerokość: | 10 mm |
| klasa dokładności: | II |
| typ podziałki: | metryczna |
| masa z opakowaniem: | 0.200 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
