miara zwijana 10m Bahco [LTB-10]
-
Producent:
-
Kod producenta:LTB-10
Stan magazynowy: 2
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 719 pkt. |
Miara zwijana Bahco LTB-10 o długości 10m, wykonana w II klasie dokładności. Biała taśma miernicza wykonana z włókna szklanego wykazuje dużą odporność na rozciąganie. Podwójne pokrycie miary nylonem zapewnia jej dłuższą trwałość. Taśma miernicza z czytelną podziałką zakończona jest hakiem z pętlą, co ułatwia wykonywanie pomiarów.
Wygodna obudowa sprawia, że miarka dobrze leży w dłoni i jest łatwa do przechowywania. Taśmę mierniczą zwija się do kasety za pomocą składanej korbki.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Miara zwijana 10m Bahco [LTB-10]:
- taśma miernicza o długości 10 m,
- miara wykonana z włókna szklanego wykazuje dużą odporność na rozciąganie (wytrzymuje siłę pociągową ok. 500 kg),
- miara została pokryta dwukrotnie nylonem, co zapewnia większą odporność na ścieranie,
- hak zaczepowy z pętlą, co ułatwia wykonywanie pomiarów,
- taśma zwijana w kasecie z tworzywa za pomocą rozkładanej korbki,
- obudowę miary można otworzyć i wyczyścić, co przedłuży trwałość taśmy,
- niewielkie rozmiary sprawiają, że miara jest wygodna w użyciu i łatwa do przechowywania,
- wygodna obudowa dobrze leży w dłoni,
- miara posiada zaczep do paska.
Parametry techniczne miary Bahco LTB-10:
- długość taśmy: 10m,
- szerokość taśmy: 13mm,
- hak zaczepowy z pętlą,
- biała taśma z podziałką co 1mm,
- taśma miernicza z włókna szklanego,
- miara łatwo zwijana za pomocą korbki,
- obudowa otwierana do czyszczenia,
- klasa dokładności: II (±2,3mm)
Taśma miernicza wysokiej jakości. Na początku taśmy nadrukowane są: długość znamionowa, klasa dokładności, CE - znak dopuszczający do obrotu w Europie, rok produkcji, temperatura odniesienia, marka/producent.
Zdjęcia poglądowe. Wygląd produktu na zdjęciach może odbiegać od rzeczywistości.
| dokładność pomiaru: | ±2,3mm |
| długość: | 10 m |
| EAN: | 7314150120048 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| szerokość: | 13 mm |
| klasa dokładności: | II |
| typ podziałki: | metryczna |
| masa z opakowaniem: | 0.260 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
