Miara Stanley Tylon 3 m x 12,7 mm obudowa z tworzywa - karta [0-30-687]
-
Producent:
-
Kod producenta:0-30-687
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 162 pkt. |
Miara zwijana Stanley 0-30-687 o długości 3m, wykonana w II klasie dokładności. Taśma miernicza pokryta powłoką Tylon, znaczne zwiększającą jej trwałość. Centralne położenie cyfr na podziałce pomiarowej ułatwia odczyt. Posiada blokadę i funkcję automatycznego zwijania.
Wygodna, ergonomiczna, antypoślizgowa obudowa zapewnia komfort użytkowania i chroni przed uszkodzeniem w razie upuszczenia.
Miara 3m zwijana Stanley [0-30-687]:
- stalowa miara o długości 3 m,
- taśma miernicza pokryta powłoką Tylon zwiększającą odporność na ścieranie i warunki atmosferyczne, co wydłuża trwałość miary,
- zaczep mierniczy umocowany dwoma nitami, co umożliwia dokładny pomiar wewnętrzny i zewnętrzny,
- centralne usytuowanie cyfr na podziałce pomiarowej ułatwia odczyt,
- miara posiada blokadę i funkcję automatycznego zwijania,
- ergonomiczna, antypoślizgowa obudowa bi-materiałowa zapewnia komfort użytkowania,
- obudowa miary wyposażona jest w zaczep do paska.
Parametry techniczne miary Stanley 0-30-687:
- długość taśmy: 3 m,
- szerokość taśmy: 12,7 mm,
- automatyczne zwijanie: tak,
- blokada taśmy: tak,
- żółta taśma z podziałką co 1mm,
- klasa dokładności: II (±1,3mm).
| dokładność pomiaru: | ±1,3mm |
| długość: | 3 m |
| EAN: | 3253560306878 |
| stan: | nowy |
| szerokość: | 12,7 mm |
| klasa dokładności: | II |
| typ podziałki: | metryczna |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
