Miara składana drewniana 2m, biało-żółta, Stanley [0-35-458]
-
Producent:
-
Kod producenta:0-35-458
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 219 pkt. |
Drewniana miara składana Stanley 0-35-458 o długości 2m, wykonana w III klasie dokładności. Składana miara pokryta wielowarstwową powłoką lakierniczą odporną na warunki atmosferyczne, promieniowanie UV, przetarcia i łuszczenie.
Miara składana drewniana 2m Stanley [0-35-458]:
- składana miara drewniana o długości 2m z podziałką metryczną,
- pokryta wielowarstwową powłoką lakierniczą odporną na warunki atmosferyczne, przetarcia i łuszczenie,
- foliowa powłoka chroni miarę przed promieniowaniem UV,
- posiada trwałe, sprężynujące połączenia wykonane ze stali hartowanej i mosiądzu oraz ukryte nity,
- przeguby mosiężne,
- miara z certyfikatem FSC.
Parametry techniczne miary Stanley [0-35-458]:
- długość miary: 2m,
- szerokość miary: 17mm,
- drewniana miara z podziałką co 1mm,
- klasa dokładności: III
Zdjęcia poglądowe. Wygląd produktu na zdjęciach może odbiegać od rzeczywistości.
| długość: | 2 m |
| EAN: | 3253560354589 |
| stan: | nowy |
| szerokość: | 17 mm |
| klasa dokładności: | III |
| typ podziałki: | metryczna |
| masa z opakowaniem: | 0.11 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
