miara składana drewniana 2m Bahco [WR2]
-
Producent:
-
Kod producenta:WR2
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 260 pkt. |
Drewniana miara składana Bahco WR2 o długości 2m, wykonana w III klasie dokładności. Składana miara wykonana z drewna brzozowego z czytelną podziałką metryczno-calową.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Miara składana drewniana 2m Bahco [WR2]:
- składana miara drewniana o długości 2m,
- drewniana miara z podziałką metryczno-calową,
- miara wykonana z drewna brzozowego.
Parametry techniczne miary Bahco WR2:
- długość miary: 2m,
- szerokość miary: 17mm,
- drewniana miara z podziałką w milimetrach i calach,
- klasa dokładności: III
| długość: | 2 m |
| EAN: | 7314150167432 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| szerokość: | 17 mm |
| klasa dokładności: | III |
| typ podziałki: |
|
| masa z opakowaniem: | 0.115 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
