miara składana drewniana 2m, 12-częściowa, Bahco [WR2-12]
-
Producent:
-
Kod producenta:WR2-12
Stan magazynowy: 8
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 250 pkt. |
Drewniana miara składana Bahco WR2-12 o długości 2m, składająca się z 12 segmentów. Miara wykonana w III klasie dokładności. Składana miara wykonana z drewna brzozowego z czytelną podziałką metryczną.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Miara składana drewniana 2m, 12-częściowa Bahco [WR2-12]:
- składana miara drewniana o długości 2m,
- miara składa się z 12 segmentów,
- drewniana miara z podziałką metryczną.,
- miara wykonana z drewna brzozowego.
Parametry techniczne miary Bahco WR2-12:
- długość miary: 2m,
- szerokość miary: 17mm,
- miara składana z 12 segmentów,
- drewniana miara z podziałką co 1mm,
- klasa dokładności: III
| długość: | 2 m |
| EAN: | 7314150185627 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| szerokość: | 17 mm |
| klasa dokładności: | III |
| typ podziałki: | metryczna |
| masa z opakowaniem: | 0.130 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
