miara składana drewniana 1m Bahco [WR1-MM]
-
Producent:
-
Kod producenta:WR1-MM
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 201 pkt. |
Drewniana miara składana Bahco WR1-MM o długości 1m, wykonana w III klasie dokładności. Składana miara wykonana z drewna brzozowego z czytelną podziałką metryczną.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Miara składana drewniana 1m Bahco [WR1-MM]:
- składana miara drewniana o długości 1m,
- drewniana miara z podziałką metryczną.,
- miara wykonana z drewna brzozowego.
Parametry techniczne miary Bahco WR1-MM:
- długość miary: 1m,
- szerokość miary: 17mm,
- drewniana miara z podziałką co 1mm,
- klasa dokładności: III
Zdjęcia poglądowe. Wygląd produktu na zdjęciach może odbiegać od rzeczywistości.
| długość: | 1 m |
| EAN: | 7314150220069 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| szerokość: | 17 mm |
| klasa dokładności: | III |
| typ podziałki: | metryczna |
| masa z opakowaniem: | 0.060 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
