miara samoprzylepna 6m Bahco [BTL-6-13], odczyt od prawej do lewej
-
Producent:
-
Kod producenta:BTL-6-13
Stan magazynowy: 16
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 437 pkt. |
Miara samoprzylepna Bahco BTL-6-13 o długości 6m, wykonana w II klasie dokładności. Wytrzymała taśma klejąca z podziałką do odczytu od prawej strony do lewej.
Taśmę mierniczą samoprzylepną można przyciąć na potrzebny wymiar nożyczkami.
Miara samoprzylepna z miarą 6m Bahco [BTL-6-13]:
- taśma klejąca z miarą o długości 6m,
- odczyt miary od strony prawej do lewej ,
- miara wzmocniona dodatkiem stali SK4,
- taśma z mocnym klejem na spodniej stronie,
- taśmę można ciąć nożyczkami.
Parametry techniczne taśmy klejącej z miarą Bahco BTL-6-13:
- długość taśmy: 6m,
- szerokość taśmy: 13mm,
- żółta taśma miernicza samoprzylepna z podziałką co 1mm,
- odczyt miary od strony prawej do lewej,
- klasa dokładności: II.
Zdjęcia poglądowe. Wygląd produktu na zdjęciach może odbiegać od rzeczywistości.
| długość: | 6 m |
| EAN: | 7314150333356 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| szerokość: | 13 mm |
| klasa dokładności: | II |
| typ podziałki: | metryczna |
| masa z opakowaniem: | 0.120 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
