miara 8m x 25mm obudowa z tworzywa Stanley [0-30-657]
-
Producent:
-
Kod producenta:0-30-657
Stan magazynowy: 3
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 395 pkt. |
Miara zwijana Stanley 0-30-657 o długości 8m, wykonana w II klasie dokładności.
Taśma miernicza pokryta warstwą ochronną Tylon, znaczne zwiększającą jej trwałość.
Centralne położenie cyfr na podziałce pomiarowej ułatwia odczyt. Posiada blokadę i funkcję automatycznego zwijania.
Wygodna, ergonomiczna, antypoślizgowa obudowa zapewnia komfort użytkowania i chroni przed uszkodzeniem w razie upuszczenia.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Miara 8m zwijana Stanley [0-30-657]:
- stalowa miara o długości 5 m,
- taśma miernicza pokryta polimerową warstwą ochronną Tylon zwiększającą odporność na ścieranie i warunki atmosferyczne, co wydłuża trwałość miary,
- zaczep mierniczy umocowany dwoma nitami, co umożliwia dokładny pomiar wewnętrzny i zewnętrzny,
- centralne usytuowanie cyfr na podziałce pomiarowej ułatwia odczyt,
- miara posiada blokadę i funkcję automatycznego zwijania,
- ergonomiczna, antypoślizgowa obudowa bi-materiałowa zapewnia komfort użytkowania,
- obudowa miary wyposażona jest w zaczep do paska.
Parametry techniczne miary Stanley 0-30-657:
- długość taśmy: 8 m,
- szerokość taśmy: 25 mm,
- automatyczne zwijanie: tak,
- blokada taśmy: tak,
- żółta taśma z podziałką co 1mm,
- klasa dokładności: II (±1,3mm).
| dokładność pomiaru: | ±1,3mm |
| długość: | 8 m |
| EAN: | 3253560306571 |
| stan: | nowy |
| szerokość: | 25 mm |
| klasa dokładności: | II |
| typ podziałki: | metryczna |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
