Łyżka do opon z końcówką haczykowatą o długości 200 mm, Bahco [38A-08]
-
Producent:
-
Kod producenta:38A-08
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 546 pkt. |
Łyżka do opon z końcówką haczykowatą o długości 200 mm, Bahco [38A-08]:
Jedna z wielu dostępnych modeli. Bardzo solidna konstrukcja a jednocześnie lekka i wygodna, wykonana z wysokowydajnej stali chromowo-wanadowej. Idealna do zdejmowania opon motocyklowych, samochodowych i lekkich pojazdów użytkowych.
Łyżka do opon z końcówką haczykowatą o długości 200 mm, Bahco [38A-08]:
- idealna do zdejmowania opon motocyklowych, samochodowych i lekkich pojazdów użytkowych.
- jedna z wielu dostępnych modeli.
- bardzo solidna konstrukcja a jednocześnie lekka i wygodna, wykonana z wysokowydajnej stali chromowo-wanadowej.
- łyżka do opon jest niklowana i chromowana.
- jej twardość jest określana na 40-48 punktów w skali HRC.
Parametry techniczne łyżki do opon, Bahco [38A-08]:
- twardość: 40-48 HRC,
- długość: 200 mm,
- masa: 150g,
Zdjęcie poglądowe
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| długość całkowita: | 200 mm |
| waga: | 150 g |
| EAN: | 7314150433469 |
| kraj produkcji: | Tajwan |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.30 kg |
| Gwarancja: | 1 rok gwarancji producenta |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
