linijka stalowa 20 cm Bahco [SR200-MM]
-
Producent:
-
Kod producenta:SR200-MM
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 323 pkt. |
Linijka stalowa Bahco [SR200-MM] o długości 200mm, wykonana ze stali nierdzewnej, z podziałką metryczną. Linijka stalowa w pokrowcu ochronnym z zawieszką.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Linijka stalowa 200mm Bahco [SR200-MM]:
- stalowa linijka o długości 200mm,
- linijka z podziałką metryczną,
- wykonana ze stali nierdzewnej,
- linijka stalowa w pokrowcu ochronnym z zawieszką.
Parametry techniczne linijki stalowej Bahco SR200-MM:
- długość linijki: 200mm,
- szerokość linijki: 19mm,
- grubość linijki: 0,50 mm
- stalowa linijka z podziałką co 1mm,
- klasa dokładności: II
Zdjęcie poglądowe. Wygląd produktu na zdjęciach może odbiegać od rzeczywistości.
| opakowanie: | pokrowiec |
| długość: | 0,2 m |
| EAN: | 7314150302826 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| typ podziałki: | metryczna |
| wysokość: | 0,5 mm |
| masa z opakowaniem: | 0.021 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
