linijka stalowa 15 cm Bahco [SR150-MM]
-
Producent:
-
Kod producenta:SR150-MM
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 209 pkt. |
Linijka stalowa Bahco SR150-MM, o długości 150 mm, wykonana ze stali nierdzewnej, z podziałką metryczną.
Linijka stalowa w pokrowcu ochronnym z zawieszką.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Linijka stalowa 150mm Bahco [SR150-MM]:
- stalowa linijka o długości 150 mm,
- linijka z podziałką metryczną,
- wykonana ze stali nierdzewnej,
- linijka stalowa w pokrowcu ochronnym z zawieszką
PARAMETRY TECHNICZNE LINIJKI STALOWEJ BAHCO [SR150-MM]:
- długość linijki: 150mm,
- szerokość linijki: 19mm,
- grubość linijki: 0,50 mm,
- stalowa linijka z podziałką co 1mm,
- klasa dokładności: II
Zdjęcie poglądowe. Wygląd produktu na zdjęciach może odbiegać od rzeczywistości.
| opakowanie: | pokrowiec |
| długość: | 0,15 m |
| EAN: | 7314150302819 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| szerokość: | 19 mm |
| typ podziałki: | metryczna |
| wysokość: | 0,5 mm |
| masa z opakowaniem: | 0.02 kg |
| długość opakowania: | 23 cm |
| szerokość opakowania: | 4 cm |
| wysokość opakowania: | 1.8 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
