    SR1000-MM
81,08zł brutto
65,92zł netto
Dostępność: niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 811 pkt.
Linijka stalowa Bahco [SR1000-MM] o długości 1000mm, wykonana ze stali nierdzewnej, z podziałką metryczną. Linijka stalowa w pokrowcu ochronnym z zawieszką.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Linijka stalowa 1000mm Bahco [SR1000-MM]:
  • stalowa linijka o długości 600mm,
  • linijka z podziałką metryczną,
  • wykonana ze stali nierdzewnej,
  • linijka stalowa w pokrowcu ochronnym z zawieszką.
Parametry techniczne linijki stalowej Bahco SR1000-MM:
  • długość linijki: 1000mm,
  • szerokość linijki: 35mm,
  • grubość linijki: 1,5mm
  • stalowa linijka z podziałką co 1mm,
  • klasa dokładności: II
Zdjęcie poglądowe. Wygląd produktu na zdjęciach może odbiegać od rzeczywistości.
opakowanie: pokrowiec
długość: 1 m
EAN: 7314150302857
kraj produkcji: Chiny
stan: nowy
typ podziałki: metryczna
wysokość: 1,5 mm