linijka stalowa 100cm/40" Bahco [SR1000-E], metryczno-calowa
-
Producent:
-
Kod producenta:SR1000-E
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 811 pkt. |
Linijka stalowa Bahco [SR1000-E] o długości 1000mm / 40", wykonana ze stali nierdzewnej, z podziałką metryczno-calową. Linijka stalowa w pokrowcu ochronnym z zawieszką.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Linijka stalowa 1000mm/40" Bahco [SR1000-E]:
- stalowa linijka o długości 1000mm / 40 cali,
- linijka z podziałką w milimetrach i calach,
- wykonana ze stali nierdzewnej,
- linijka stalowa w pokrowcu ochronnym z zawieszką.
Parametry techniczne linijki stalowej Bahco SR1000-E:
- długość linijki: 1000mm / 40cali,
- szerokość linijki: 35mm,
- grubość linijki: 1,5 mm,
- stalowa linijka z podziałką: mm / in
- klasa dokładności: II
Zdjęcie poglądowe. Wygląd produktu na zdjęciach może odbiegać od rzeczywistości.
| opakowanie: | pokrowiec |
| długość: | 1 m |
| EAN: | 7314150302918 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| typ podziałki: |
|
| wysokość: | 1,5 mm |
| masa z opakowaniem: | 0.433 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
