Lampa robocza MULTI-LED, 6000 lumenów, 41W, NOVA 6, SCANGRIP [03.6203]
-
Producent:
-
Kod producenta:03.6203
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 6488 pkt. |
Lampa robocza MULTI-LED, 6000 lumenów, 41W, NOVA 6, SCANGRIP [03.6203] wyposażona w 120 diod LED generuje regulowany strumień świetlny do 6000 lumenów.
Posiada 6 trybów oświetlenia, w tym jeden predefiniowany OPTILIGHT, który zapewnia odpowiednie oświetlenie wydłużając przy tym żywotność diod.
Lampa jest przystosowana do trudnych warunków pracy w warsztacie i na placu budowy, wewnątrz i na zewnątrz budynku, jest całkowicie wodoszczelna i pyłoszczelna IP67 oraz odporna na upadki IK07.
Ergonomiczny uchwyt i 5-metrowy kabel ułatwiają przenoszenie i ustawienie, a elastyczny wspornik pozwala na montaż na statywie SCANGRIP.
Lampa kompatybilna jest z akcesoriami SCANGRIP.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Lampa robocza MULTI-LED, 6000 lumenów, 41W, NOVA 6, SCANGRIP [03.6203]
- lampa NOVA 6 dzięki wbudowanym 120 diodom LED emituje intensywny regulowany strumień świetlny o maksymalnej mocy 6000 lumenów,
- umożliwia wybór spośród 6 trybów oświetlenia, 5 w standardowej skali oraz 1 predefiniowanego trybu OPTILIGHT,
- tryb OPTILIGHT optymalizuje natężenie światła aby wydłużyć żywotność diod LED,
- lampa przystosowana do trudnych warunków pracy na placu budowy, wewnątrz i na zewnątrz budynku, jest wodoszczelna, pyłoszczelna i odporna na upadki (IP67 i IK07),
- lampę można z łatwością przenosić, a ergonomiczna konstrukcja uchwytu gwarantuje pewny chwyt,
- 5 metrowy przewód zasilający oraz elastyczny wspornik umożliwiają wygodne ustawienie lampy, zapewniając optymalny kąt oświetlenia,
- wspornik przeznaczony jest do bezpośredniego montażu na statywie SCANGRIP,
- lampa jest kompatybilna z akcesoriami SCANGRIP,
PARAMETRY TECHNICZNE LAMPY NOVA 6 SCANGRIP [03.6203]
- źródło światła: 120 diod LED,
- zużycie energii: 41 W,
- strumień światła: 600 - 6000 lumenów (5 stopni regulacji + tryb OPTILIGHT),
- natężenie: 200 lux (tryb OPTILIGHT, 2 m),
- kąt wiązki: 110°,
- współczynnik temperatury barwy CCT: 5700 K,
- zakres temperatury pracy: od -25°C do +40°C,
- klasa ochrony: IP67,
- ochrona przed uderzeniem: IK07,
- wymiary (D x S x W): 273 x 270 x 87 mm,
- waga: 3.04 kg,
| waga bez akumulatora: | 3.04 kg |
| wymiary: | 273 x 270 x 87 mm |
| moc znamionowa: | 41 W |
| klasa ochrony: | IP67 IP |
| strumień światła: | 600-6000 lm |
| typ żarówki: | LED |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 5708997362037 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Scangrip: | 1 rok - STANDARDOWA GWARANCJA. Gwarancja może zostać przedłużona z 1 roku do 5 lat pod warunkiem rejestracji elektronarzędzia na stronie producenta (scangrip.com/en-gb/contact/5-year-warranty-form) w terminie do 4 tygodni (28 dni) od daty zakupu. Przedłużonej 5-letniej gwarancji nie podlegają akumulatory. Więcej informacji o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie scangrip.com/en-gb/contact/5-year-warranty-form |
| masa z opakowaniem: | 3.1 kg |
| długość opakowania: | 27.5 cm |
| szerokość opakowania: | 28 cm |
| wysokość opakowania: | 9.5 cm |
| Informacje o bezpieczeństwie: | CE |
| producent: |
Nazwa firmy: SCANGRIP A/S ul. Rytterhaven 9 5700 Svendborg, Denmark e-mail: scangrip@scangrip.com |
