Lampa robocza LED 4000 lumenów, VEGA LITE 4000, SCANGRIP [03.5453]
-
Producent:
-
Kod producenta:03.5453
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 6257 pkt. |
Lampa robocza VEGA LITE 4000 firmy Scangrip model [03.5453] o dużym strumieniu świetlnym 4000 lumenów. Zasilana z sieci 230V
Lampa jest przystosowana do trudnych warunków pracy w warsztacie i na placu budowy, wewnątrz i na zewnątrz budynku.
Jest pyłoszczelna i odporna na upadki.
sieciowa lampa robocza VEGA LITE 4000 firmy Scangrip [03.5452]:
- VEGA LITE 4000 to wytrzymały, lekki naświetlacz LED dla profesjonalnych użytkowników, który zapewnia wysokiej jakości oświetlenie różnorodnych obszarów wewnętrznych i zewnętrznych,
- dzięki doskonałemu wzornictwu, wydajności i trwałości, nowy VEGA LITE 4000 oferuje mocny strumień świetlny i wysoką jakość w atrakcyjnej cenie,
- naświetlacz posiada zintegrowany uchwyt do przenoszenia oraz stojak do bezpośredniego montażu lampy na STATYWIE SCANGRIP,
- ma dwa wbudowane gniazda elektryczne SCHUKO z tyłu umożliwiają dodanie większej liczby lamp lub innego sprzętu bez użycia dodatkowego okablowania,
- mocne diody LED zapewniają rozproszone i przyjemne, nieoślepiające, jednolite światło robocze o dużym rozproszeniu,
- ponieważ solidna obudowa VEGA LITE 4000 jest wykonana z wysoce odpornego na wstrząsy tworzywa sztucznego, lampa VEGA jest idealna do środowiska pracy,
- diody VEGA LED nie wytwarzają ciepła, dzięki czemu podczas użytkowania naświetlacza nie ma zagrożenia pożarowego,
- 4 KORZYŚCI VEGA LITE 4000:
- Mocne, rozproszone, nieoślepiające oświetlenie,
- Trwała obudowa wykonana z bardzo odpornego na wstrząsy tworzywa sztucznego,
- Mocne oświetlenie - do 4000 lumenów,
- Minimalna produkcja ciepła w porównaniu z tradycyjnymi halogenowymi reflektorami roboczymi,
- konstrukcja VEGA LITE 2600 jest wyjątkowa i objęta unijnym patentem na wzór RCD nr 2954123,
- 3 lata gwarancji.
Parametry techniczne lampy VEGA LITE 4000, SCANGRIP [03.5453]:
- źródło światła: 123 wysokowydajne diody LED,
- strumień światła: 4000 lumenów,
- natężenie: 6000 lux (0,5 m),
- kąt wiązki: 100°,
- współczynnik temperatury barwy CCT: 6000 K
- zakres temperatury pracy: od -10° do +40°,
- napięcie: 100-240V AC 50/60 Hz,
- klasa ochrony: IP54,
- ochrona przed uderzeniami: IK07
- wymiary: 318 x 117 x 310 mm
- waga: 3,43 kg
| waga kg: | 3,43 kg |
| wymiary: | 318 x 117 x 310 mm |
| moc znamionowa: | 48 W |
| klasa ochrony: | IP54 IP |
| strumień światła: | 4000 lm |
| typ żarówki: | LED |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 5708997354537 |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 3.80 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SCANGRIP A/S ul. Rytterhaven 9 5700 Svendborg, Denmark e-mail: scangrip@scangrip.com |
