lampa robocza LED 360° 4000 lumenów, AREA LITE CO Scangrip [03.5637]
-
Producent:
-
Kod producenta:03.5637
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 6898 pkt. |
lampa robocza LED 360°, AREA LITE CO firmy Scangrip model [03.5637] o wysokiej mocy 4000 lumenów i kącie oświetlenia 360o, równomiernie oświetlająca całe pomieszczenie i cały obszar roboczy.
Lampa AREA LITE wytwarza rozproszone i nieoślepiające światło o równomiernym natężeniu, dzięki temu jest idealna do oświetlenia dużych powierzchni. Jest wyjątkowo wytrzymała, trwała i odporna na upadki.
Lampa posiada wbudowany, nylonowy pasek z hakiem do zawieszenia oraz wyjście zasilające, do którego można szeregowo podłączyć kilka lamp lub elektronarzędzie.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.lampa robocza AREA LITE CO Scangrip [03.5637]
- uniwersalna lampa robocza LED o wysokiej mocy 4000 lumenów i kącie oświetlenia 360o
- lampa oświetla całe pomieszczenie i cały obszar roboczy
- daje mocne, rozproszone i nieoślepiające światło
- ma dwukrotnie większą moc świecenia w porównaniu z innymi tego typu lampami
- lampa posiada wyjście zasilające, do którego można szeregowo podłączyć kilka lamp, a także maszyny i elektronarzędzia
- wbudowany, nylonowy pasek z hakiem do zawieszenia pozwala na zamocowanie lampy w dowolnym miejscu
- ma kilka możliwości ustawień np. można ją postawić na stole warsztatowym albo zawiesić na haku lub zamocować na statywie (nie ma statywu na wyposażeniu lampy)
- wytrzymała obudowa z tworzywa sztucznego jest wyjątkowo odporna na uderzenia
- 2 lata gwarancji
Parametry techniczne lampy AREA LITE CO Scangrip [03.5637]
- źródło światła: 144 SMD LED
- strumień światła: 4000 lumenów
- natężenie: 2000 lux (0,5 m)
- kąt wiązki: 360o
- Współczynnik temperatury barwy CCT: 6500 K
- zakres temperatury pracy: od -10 do +30o
- przewód o długości 5 m
- napięcie: 220–240 V
- klasa ochrony: IP54
- odporność na uderzenia: 1 m
- wymiary: 305 x 199 mm
- waga: 2,95 kg
| waga bez akumulatora: | 2,95 kg |
| wymiary: | 305 x 199 mm |
| klasa ochrony: | IP54 IP |
| strumień światła: | 4000 lm |
| typ żarówki: | LED SMD |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 5708997356371 |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 3.50 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SCANGRIP A/S ul. Rytterhaven 9 5700 Svendborg, Denmark e-mail: scangrip@scangrip.com |
