kreda zielona, sześciokątna 12mm, [590/36]
-
Producent:
-
Kod producenta:590/36
Stan magazynowy: 12
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 37 pkt. |
przemysłowa kreda ZIELONA, sześciokątna serii Classic PRO 590 [590/36] do trwałego znakowania większości powierzchni, grubość kredy 12mm;
odporna na złamania kreda bardzo mocno nasyca znaczony przedmiot, posiada papierowy uchwyt. Kredę można zakładać do specjalnego uchwytu z automatycznym wysuwem 588-10;
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.przemysłowa kreda ZIELONA, sześciokątna serii Classic PRO 590 [590/36] do trwałego znakowania większości powierzchni, grubość kredy 12mm, długość 120mm;
kreda bardzo mocno nasyca znaczony przedmiot, posiada papierowy uchwyt. Kredę można zakładać do specjalnego uchwytu z automatycznym wysuwem 588-10.
kredą serii Classic 590 można znaczyć na: drewnie (suchym i mokrym), drzewie, cegle, murze, gunie, plastiku, stali;
z serii PICA Classic PRO 590 dostępne są również w innych kolorach:
- z końcówką okrągłą:
- biały 590/52
- żółty 590/44
- czarny 590/46
- czerwony 590/40
- niebieski 590/41
- zielony 590/36
jest możliwość kupienia kredy w opakowaniu zbiorczym - po 12 sztuk
| EAN: | 4260056153075 |
| kraj produkcji: | Turcja |
| stan: | nowy |
| kolor: | zielony |
| masa z opakowaniem: | 0.03 kg |
| długość opakowania: | 12 cm |
| szerokość opakowania: | 1.2 cm |
| wysokość opakowania: | 1.2 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Pica Marker GmBH ul. Picastrasse 5 91356 Kirchehrebach, Germany e-mail: stephan.moeck@pica-marker.com |
