kreda niebieska, sześciokątna 12x110mm, [591/41]
-
Producent:
-
Kod producenta:591/41
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 21 pkt. |
przemysłowa kreda NIEBIESKA, sześciokątna serii Classic PRO 591 [591/41] do trwałego znakowania większości powierzchni, grubość kredy 12mm,
odporna na złamania kreda bardzo mocno nasyca znaczony przedmiot, posiada papierowy uchwyt. Kredę można zakładać do specjalnego uchwytu z automatycznym wysuwem 588-10;
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.przemysłowa kreda NIEBIESKA, sześciokątna serii Classic PRO 591 [591/41] do trwałego znakowania większości powierzchni, grubość kredy 12mm, dłudość 110mm;
kreda bardzo mocno nasyca znaczony przedmiot. Kredę można zakładać do specjalnego uchwytu z automatycznym wysuwem 588-10.
kredą serii Classic 591 można znaczyć na: drewnie (suchym i mokrym), drzewie, cegle, murze, gunie, plastiku, stali;
z serii PICA Classic PRO 591 dostępne są również w innych kolorach:
- z końcówką okrągłą:
- biały 591/52
- żółty 591/44
- czarny 591/46
- czerwony 591/40
- niebieski 591/41
- zielony 591/36
jest możliwość kupienia kredy w opakowaniu zbiorczym - po 12 sztuk
| EAN: | 4260056153129 |
| kraj produkcji: | Turcja |
| stan: | nowy |
| kolor: | niebieski |
| masa z opakowaniem: | 0.02 kg |
| długość opakowania: | 11 cm |
| szerokość opakowania: | 1.1 cm |
| wysokość opakowania: | 1.1 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Pica Marker GmBH ul. Picastrasse 5 91356 Kirchehrebach, Germany e-mail: stephan.moeck@pica-marker.com |
