końcówka z gwintem M6 do wkrętów z gniazdem Torx, rozmiar TX20/45mm, Wera [05064170001]
-
Producent:
-
Kod producenta:05064170001
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 645 pkt. |
Elastyczna końcówka z gwintem M6 do śrub z gniazdem Torx , rozmiar TX20, firmy WERA [05064170001], o długości całkowitej 45 mm.
Ekstra wytrzymały grot Wera serii (Z) zapobiega przedwczesnemu zużyciu się końcówki grota.
Końcówka przeznaczona do wkrętarek firmy Böllhoff/Uniquick, Weber.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Profesjonalna końcówka Torx z gwintem M6, serii 867/15, rozmiar TX20 firmy WERA [05064170001]:
- wysokiej jakości, elastyczna końcówka Torx z gwintem M6 do wkrętów z gniazdem TX20,
- pasuje do wkrętarek firmy Böllhoff / Uniquick, Weber,
- elastyczna końcówka serii 867/15, to extra wytrzymałe końcówki Wera serii (Z),
- końcówka posiada mocowanie na gwint M6,
parametry końcówki Torx firmy Wera [05064170001]:
- typ grota: Torx ,
- rozmiar: TX20,
- długość całkowita: 45 mm,
- typ mocowania: gwint M6.
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| długość całkowita: | 45 mm |
| typ mocowania : | gwint M6 |
| EAN: | 4013288032607 |
| rozmiar grota: | TX20 |
| kraj produkcji: | Czechy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.012 kg |
| długość opakowania: | 4.5 cm |
| szerokość opakowania: | 0.8 cm |
| wysokość opakowania: | 0.8 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Wera Werkzeuge GmbH ul. Postfach 120145 42331 Wuppertal, Germany e-mail: info@wera.de |
