końcówka z gwintem M5 do wkrętów z gniazdem Pozidriv, rozmiar PZ2/44,5mm Wera [05065129001]
-
Producent:
-
Kod producenta:05065129001
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 546 pkt. |
Elastyczna końcówka z gwintem M5 do śrub z gniazdem krzyżowym Pozidriv, rozmiar PZ2, firmy WERA [05065129001], o długości całkowitej 44,5 mm.
Ekstra wytrzymały grot Wera serii (Z) zapobiega przedwczesnemu zużyciu się końcówki grota.
Końcówka przeznaczona do wkrętarek firmy Böllhoff/Uniquick, Holz-Her, Weber,
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Profesjonalna końcówka Pozidriv, serii 855/12, rozmiar PZ2 firmy WERA [05065129001]:
- wysokiej jakości, elastyczna końcówka Pozidriv z gwintem M5 do wkrętów z gniazdem krzyżowym PZ2,
- pasuje do wkrętarek firmy Böllhoff/Uniquick, Holz-Her, Weber,
- elastyczna końcówka serii 855/12, to extra wytrzymałe końcówki Wera serii (Z),
- końcówka posiada mocowanie na gwint M5,
parametry końcówki Pozidriv firmy Wera [05065129001]:
- typ grota: Pozidriv,
- rozmiar: PZ2,
- długość całkowita: 44,5 mm,
- typ mocowania: gwint M5.
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| długość całkowita: | 44,5 mm |
| typ mocowania : | gwint M5 |
| EAN: | 4013288015457 |
| rozmiar grota: | PZ2 |
| kraj produkcji: | Czechy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.008 kg |
| długość opakowania: | 4.45 cm |
| szerokość opakowania: | 0.7 cm |
| wysokość opakowania: | 0.7 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Wera Werkzeuge GmbH ul. Postfach 120145 42331 Wuppertal, Germany e-mail: info@wera.de |
