końcówka 1/4" do wkrętów z gniazdem Pozidriv, rozmiar PZ1/25mm, Wera [05072080001]
-
Producent:
-
Kod producenta:05072080001
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 28 pkt. |
Elastyczna końcówka do śrub z gniazdem krzyżowym Pozidriv, rozmiar PZ1, firmy WERA [05072080001], mocowanie sześciokąt 1/4" o długości całkowitej 25 mm.
Ekstra wytrzymały grot Wera serii (Z) zapobiega przedwczesnemu zużyciu się końcówki grota.
Znakomicie sprawdza się zarówno do użytku ręcznego jak i maszynowego.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Profesjonalna końcówka Pozidriv, serii 855/1 Z, rozmiar PZ1 firmy WERA [05072080001]:
- wysokiej jakości, elastyczna końcówka Pozidriv 1/4" do wkrętów z gniazdem krzyżowym PZ1,
- znakomicie sprawdza się zarówno do użytku ręcznego jak i maszynowego,
- elastyczna końcówka serii 855/1 Z do uniwersalnego stosowania, to extra wytrzymałe końcówki Wera (Z),
- końcówka posiada mocowanie na sześciokąt 1/4" i wykonana wg normy DIN ISO 1173-D 6,3.
parametry końcówki Pozidriv firmy Wera [05072080001]:
- typ grota: Pozidriv,
- rozmiar: PZ1,
- długość całkowita: 25 mm,
| długość całkowita: | 25 mm |
| typ mocowania : | sześciokąt 1/4'' |
| EAN: | 4013288014658 |
| rozmiar grota: | PZ1 |
| kraj produkcji: | Czechy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.005 kg |
| długość opakowania: | 2.5 cm |
| szerokość opakowania: | 0.7 cm |
| wysokość opakowania: | 0.7 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Wera Werkzeuge GmbH ul. Postfach 120145 42331 Wuppertal, Germany e-mail: info@wera.de |
