końcówka 1/4" do wkrętów z gniazdem płasko-krzyżowym Plus-Minus PZ/S2 rozmiar 2, długość 70mm, Wera [05059897001]
-
Producent:
-
Kod producenta:05059897001
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 317 pkt. |
Elastyczna końcówka PlusMinus do śrub z gniazdem płasko-krzyżowym Pozidriv, PZ/S rozmiar 2, firmy WERA [05060033001], mocowanie sześciokąt 1/4",o długość całkowita 70 mm.
Końcówka z połączeniem profilu płaskiego i Pozidriv, stosowane przede wszystkim w montażu w zaciskach szeregowych, w skrzynkach bezpieczników, w przełącznikach i przekaźnikach.
Ekstra wytrzymały grot Wera serii (Z) zapobiega przedwczesnemu zużyciu się końcówki grota.
Znakomicie sprawdza się zarówno do użytku ręcznego jak i maszynowego.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Profesjonalna końcówka PlusMinus, serii 855/4 PZ/S, rozmiar PZ/S #2/70mm firmy WERA [05060033001]:
- wysokiej jakości, elastyczna końcówka PlusMinus 1/4" do wkrętów z gniazdem płasko-krzyżowym PZ/S rozmiar 2,
- końcówki z połączeniem profilu płaskiego i Pozidriv, stosowane przede wszystkim w zaciskach szeregowych, skrzynkach bezpieczników, przełącznikach i przekaźnikach.
- końcówka o długości 70mm pozwala na pracę bezpośrednio z urządzeniem, można ale nie ma konieczności użycia adaptera,
- znakomicie sprawdza się zarówno do użytku ręcznego jak i maszynowego,
- elastyczna końcówka serii 855/4 PZ/S do stosowania w szafach i rozdzielniach elektrycznych, to extra wytrzymałe końcówki Wera (Z),
- końcówka posiada mocowanie na sześciokąt 1/4", wykonana wg normy DIN ISO 1173-F 6,3.
parametry końcówki Pozidriv firmy Wera [05060033001]:
- typ grota: płasko-krzyżowy, Pozidriv,
- rozmiar: PZ/S2,
- długość całkowita: 70 mm,
| długość całkowita: | 70 mm |
| typ mocowania : | sześciokąt 1/4'' |
| EAN: | 4013288102607 |
| rozmiar grota: | PZ/S2 |
| kraj produkcji: | Czechy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.015 kg |
| długość opakowania: | 7 cm |
| szerokość opakowania: | 0.7 cm |
| wysokość opakowania: | 0.6 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Wera Werkzeuge GmbH ul. Postfach 120145 42331 Wuppertal, Germany e-mail: info@wera.de |
