końcówka udarowa imbusowa 1/4" do śrub z gniazdem sześciokątnym, rozmiar HEX 6/50mm, serii 840/4 IMP DC Impaktor, WERA [05073946001]
-
Producent:
-
Kod producenta:05073946001
Stan magazynowy: 1
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 299 pkt. |
Profesjonalna, wydłużana końcówka udarowa do śrub imbusowych Hex, rozmiar 6mm, serii 840/4 IMP DC Impaktor, firmy WERA [05073946001], mocowanie sześciokąt 1/4" o długości całkowitej 50mm.
Posiada oznaczenie kolorystyczne typu i rozmiaru, co ułatwia i przyspiesza odnalezienie właściwej końcówki.
Końcówka udarowa serii IMPAKTOR posiada strefę skrętną, oraz nasyp diamentowy na końcówce grotu.
Właściwości te powodują, że końcówka ma kilkukrotnie wyższą wytrzymałość i żywotność w porównaniu do tradycyjnych.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Profesjonalna końcówka udarowa Imbusowa, serii 840/4 IMP DC Impaktor, rozmiar HEX 6/50mm, firmy WERA [05073946001]:
- udarowa końcówka Imbusowa 1/4" do wkrętów z gniazdem sześciokątnym HEX 6mm,
- końcówka o długości 50mm pozwala na pracę bezpośrednio z urządzeniem, można ale nie ma konieczności użycia adaptera,
- znakomicie sprawdzi się zarówno z wiertarko-wkręrarkami, zakrętarkami czy kluczami udarowymi, jak i z grzechotką ręczną,
- końcówka Impaktor ma część roboczą pokrytą drobnymi diamentowymi cząsteczkami, które gwarantują pewne osadzenie narzędzia w gnieździe,
- wgryzające się w śrubę drobinki diamentu pozwalają na zmniejszenie siły docisku niezbędnej podczas montażu, a tym samym zmniejszają ryzyko wyślizgiwania się końcówki z gniazda wkrętu,
- końcówka ma Profil Hex-Plus, zapewniający większą powierzchnię styku w gnieździe, minimalizując efekt działania karbu i ryzyko odkształcenia gniazda wkrętu,
- końcówka wyposażona w strefę skrętną, która absorbuje energię kinetyczną obciążeń szczytowych,
- udarowe końcówki Impaktor wytrzymują dużo większe obciążenia w porównaniu do standardowych,
- końcówka posiada mocowanie na sześciokąt 1/4" i wykonana została wg normy DIN ISO 1173-F 6,3.
- jest zgodna z nowym systemem wyszukiwania narzędzi "Take it easy": oznaczenie kolorystyczne rodzaju i rozmiaru końcówki.
parametry końcówki udarowej HEX firmy Wera [05073946001]:
- typ grota: Imbusowa,
- rozmiar: HEX 6 mm,
- długość całkowita: 50 mm,
- liczba sztuk w opakowaniu: 1 szt.
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| długość całkowita: | 50 mm |
| typ mocowania : | sześciokąt 1/4'' |
| opakowanie: | blister |
| przeznaczone do narzędzia: |
|
| EAN: | 4013288158475 |
| typ grotu: | Sześciokątny Imbus |
| rozmiar grota: | 6 mm |
| typ rozmiaru : | metryczny |
| kraj produkcji: | Czechy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.020 kg |
| długość opakowania: | 16.5 cm |
| szerokość opakowania: | 6 cm |
| wysokość opakowania: | 1 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Wera Werkzeuge GmbH ul. Postfach 120145 42331 Wuppertal, Germany e-mail: info@wera.de |
