końcówka HEX 1/4" do śrub z gniazdem sześciokątnym, rozmiar 6/152mm, serii HEX-Plus, WERA [05059636001]
-
Producent:
-
Kod producenta:05059636001
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 453 pkt. |
Profesjonalna, wydłużana końcówka do śrub imbusowych Hex, rozmiar 6mm, firmy WERA [05059636001], mocowanie sześciokąt 1/4" o długości całkowitej 152mm.
Bardzo wytrzymała końcówka do wszechstronnego stosowania, zwłaszcza polecamy do montażu "twardego", a dzięki swojej długości można używać do śrub głęboko osadzonych w materiale.
Wysoka jakość zapewnia pewną pracę, a grot końcówki o profilu HEX-Plus dzięki większej powierzchni styku zapobiega uszkadzaniu łbów wkręcanych śrub.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Profesjonalna, wydłużona końcówka HEX 1/4" do wkrętów z gniazdem sześciokątnym, rozmiar 6/152mm, serii 840/4 Z, firmy WERA [05059636001]:
- wysokiej jakości, elastyczna końcówka imbusowa 1/4" do wkrętów z gniazdem sześciokątnym, rozmiar metryczny,
- dzięki wydłużonej końcówce można dokręcić śruby, które są wpuszczone głęboko w materiale, a mocując bezpośrednio do wkrętarki eliminujemy luzy,
- znakomicie sprawdza się zarówno do użytku ręcznego jak i maszynowego,
- końcówka posiada Profil Hex-Plus, zapewniający większą powierzchnię styku w gnieździe, minimalizując efekt działania karbu i ryzyko odkształcenia gniazda wkrętu,
- posiada uchwyt sześciokątny 1/4" wykonany zgodnie normą wg DIN ISO 1173-F 6,3.
parametry końcówki HEX firmy Wera [05059636001]:
- typ grota: HEX (imbus),
- rozmiar: 6 mm,
- długość całkowita: 152 mm,
Na zamówienie są dostępne końcówki wydłużane w rozmiarach calowych (1/16", 1/8", 5/64", 3/32", 7/64", 1/4", 9/64", 5/32", 3/16", 7/32", 1/4" i 5/16")
o długościach: 50mm, 89mm i 152mm.
Wyślij zapytanie do sprzedawcy: sklep@phuabc.com.pl.
| długość całkowita: | 152 mm |
| typ mocowania : | sześciokąt 1/4'' |
| przeznaczone do narzędzia: |
|
| EAN: | 4013288122988 |
| rozmiar grota: | 6 mm |
| typ rozmiaru : | metryczny |
| kraj produkcji: | Czechy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.039 kg |
| długość opakowania: | 15.2 cm |
| szerokość opakowania: | 0.7 cm |
| wysokość opakowania: | 0.6 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Wera Werkzeuge GmbH ul. Postfach 120145 42331 Wuppertal, Germany e-mail: info@wera.de |
