Zestaw 10 końcówek udarowych 1/4" do śrub z gniazdem sześciokątnym, HEX 4/25mm, serii 840/1 IMP DC Impaktor, WERA [05057604001]
-
Producent:
-
Kod producenta:05057604001
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1619 pkt. |
Zestaw 10 profesjonalnych końcówek udarowych 1/4" do śrub imbusowych Hex, rozmiar 4mm, serii 840/1 IMP DC Impaktor, firmy WERA [05057604001], o długości 25mm.
Przeznaczone są do pracy wiertarko-wkrętarką, zakrętarką udarową i kluczem udarowym.
Posiadają oznaczenie kolorystyczne typu i rozmiaru, co ułatwia i przyspiesza odnalezienie właściwej końcówki.
Końcówki udarowe serii IMPAKTOR posiada strefę skrętną, oraz nasyp diamentowy na końcówce grotu.
Właściwości te powodują, że końcówka ma kilkukrotnie wyższą wytrzymałość i żywotność w porównaniu do tradycyjnych.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Zestaw 10 profesjonalnych końcówek udarowych Imbus, serii 840/1 IMP DC Impaktor, rozmiar HEX 4/25mm, firmy WERA [05057604001]:
- udarowa końcówka Imbusowa 1/4" do wkrętów z gniazdem sześciokątnym HEX 4mm,
- końcówka o długości 25mm pozwala na pracę za pośrednictwem udarowego adaptera,
- znakomicie sprawdzi się zarówno z wiertarko-wkręrarkami, zakrętarkami czy kluczami udarowymi, jak i z grzechotką ręczną,
- końcówka Impaktor ma część roboczą pokrytą drobnymi diamentowymi cząsteczkami, które gwarantują pewne osadzenie narzędzia w gnieździe,
- wgryzające się w śrubę drobinki diamentu pozwalają na zmniejszenie siły docisku niezbędnej podczas montażu, a tym samym zmniejszają ryzyko wyślizgiwania się końcówki z gniazda wkrętu,
- końcówka ma Profil Hex-Plus, zapewniający większą powierzchnię styku w gnieździe, minimalizując efekt działania karbu i ryzyko odkształcenia gniazda wkrętu,
- końcówka wyposażona w strefę skrętną, która absorbuje energię kinetyczną obciążeń szczytowych,
- udarowe końcówki Impaktor wytrzymują dużo większe obciążenia w porównaniu do standardowych,
- końcówka posiada mocowanie na sześciokąt 1/4" i wykonana została wg normy DIN ISO 1173-D 6,3.
- jest zgodna z nowym systemem wyszukiwania narzędzi "Take it easy": oznaczenie kolorystyczne rodzaju i rozmiaru końcówki,
- końcówki dostarczane są w praktycznym pudełku z tworzywa,
Parametry końcówek udarowych HEX firmy Wera [05057604001]:
- typ grota: Imbusowa,
- rozmiar: HEX 4 mm,
- długość całkowita: 25 mm,
- liczba sztuk w opakowaniu: 10 szt,
- opakowanie: pudełko z tworzywa,
| długość całkowita: | 25 mm |
| typ mocowania : | sześciokąt 1/4'' |
| opakowanie: | pudełko z tworzywa |
| przeznaczone do narzędzia: |
|
| EAN: | 4013288157560 |
| rozmiar grota: | 4 mm |
| typ rozmiaru : | metryczny |
| kraj produkcji: | Czechy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.050 kg |
| długość opakowania: | 8.5 cm |
| szerokość opakowania: | 5 cm |
| wysokość opakowania: | 1.7 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Wera Werkzeuge GmbH ul. Postfach 120145 42331 Wuppertal, Germany e-mail: info@wera.de |
