końcówka udarowa 5/16'' do śrub Torx T40, Facom [ENX.240]
-
Producent:
-
Kod producenta:ENX.240
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 494 pkt. |
Profesjonalna końcówka udarowa 5/16" TORX, Facom ENX.240, w rozmiarze T40, o długości 35mm.
Przeznaczona jest do pracy wiertarko-wkrętarką, zakrętarką udarową i kluczem udarowym.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Końcówka udarowa 5/16'' do śrub Torx T40, Facom [ENX.240]:
- profesjonalna końcówka z mocowaniem na sześciokąt 5/16",
- końcówka przystosowana do użytku we wkrętarkach udarowych,
- pozwala pracować ze śrubami z gniazdem TORX T40,
- wyprodukowana zgodnie z normami ISO 1173, NF ISO 1173
PARAMETRY TECHNICZNE KOŃCÓWKI UDAROWEJ FACOM [ENX.240]:
- typ grota: TORX,
- rozmiar końcówki: T40,
- mocowanie: 5/16",
- długość końcówki: 35 mm,
- waga: 11 g
| długość całkowita: | 35 mm |
| typ mocowania : | sześciokąt 5/16" (7,9mm) |
| EAN: | 3148510239941 |
| rozmiar grota: | TX40 |
| kraj produkcji: | Tajwan |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.015 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
