końcówka 5/16'' do śrub Torx T40 [100T-32 T40]
-
Producent:
-
Kod producenta:100T-32 T40
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 3 tygodnie |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 214 pkt. |
Końcówka 5/16" (11mm) firmy Koken do śrub z gniazdem Torx T40 [100T-32 T40] długość całkowita końcówki [L] 35mm;
przeznaczona do stosowania z adapterem (obsadą) końcówek 14105 (1/2") czy 13105 (3/8"). pozwala pracować ze śrubami Torx T40
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.końcówka 11mm firmy Koken do śrub z końcówką Torx T40 107-11T-40
- profesjonalna końcówka 5/16" di śrub z gniazdem Torx, rozmiar TX40
- przeznaczona do stosowania z adapterem (obsadą) końcówek 14105 (1/2") czy 13105 (3/8"),
- pozwala pracować ze śrubami z gniazdem Torx T40
Parametry techniczne końcówki Torx T40 [107-11T-40]:
- typ grota: Torx,
- rozmiar: TX40,
- rozmiar
- długość całkowita końcówki [L] 35mm;
- waga: 20
| długość całkowita: | 35 mm |
| typ mocowania : | sześciokąt 5/16" (7,9mm) |
| EAN: | 4991644207220 |
| rozmiar grota: | TX40 |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.012 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: Ko-ken ul. 7B, rue de Bitbourg L-1273 Luxembourg, Luxembourg e-mail: secretariat@ko-ken-europe.com |
