końcówka udarowa 22mm do śrub z gniazdem Torx, T80, KOKEN [107-22 T80]
-
Producent:
-
Kod producenta:107-22 T80
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 3 tygodnie |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1038 pkt. |
Profesjonalna końcówka sześciokątna 22mm firmy Koken o symbolu [107-22 T80] do śrub z gniazdem sześciokątnym TORX, T80.
Przeznaczona do stosowania z adapterem do końcówek 22mm.
Końcówka z gniazdem wyjściowym 22mm może współpracować z adapterami: 16107 (na kwadrat 3/4'') i 18107 (na kwadrat 1'')
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Końcówka sześciokątna 22mm firmy Koken do śrub TORX, T80 [107-22 T80]:
- przeznaczona do stosowania z adapterem do końcówek 22mm,
- pozwala pracować ze śrubami o łbie z gniazdem Torx, rozmiar T80.
parametry techniczne końcówki [107-22 T70]:
- typ końcówki: TORX,
- rozmiar końcówki: T80,
- długość całkowita [L]: 60 mm,
- waga: 141 g.
| długość całkowita: | 60 mm |
| waga: | 141 g |
| typ mocowania : | sześciokąt 22 mm |
| EAN: | 4991644324217 |
| rozmiar grota: | TX80 |
| typ rozmiaru : | metryczny |
| typ końcówki: | Torx |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.141 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: Ko-ken ul. 7B, rue de Bitbourg L-1273 Luxembourg, Luxembourg e-mail: secretariat@ko-ken-europe.com |
