końcówka udarowa 16mm do śrub z gniazdem XZN, M18, KOKEN [107-16 M18]
-
Producent:
-
Kod producenta:107-16 M18
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 3 tygodnie |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 459 pkt. |
Profesjonalna końcówka sześciokątna 16mm firmy Koken o symbolu [107-16 M18] do śrub z gniazdem sześciokątnym XZN, M18.
Przeznaczona do stosowania z adapterem do końcówek 16mm.
Końcówka z gniazdem wyjściowym 16mm może współpracować z adapterami: 14106 (na kwadrat 1/2''), 16106 (na kwadrat 3/4''), oraz 18106 (na kwadrat 1'')
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Końcówka sześciokątna 16mm firmy Koken do śrub XZN , M18 [107-16 M18]:
- przeznaczona do stosowania z adapterem do końcówek 16mm,
- pozwala pracować ze śrubami o łbie z gniazdem XZN, rozmiar M18.
parametry techniczne końcówki [107-16 M18]:
- typ końcówki: XZN,
- rozmiar końcówki: M18,
- długość całkowita [L]: 60 mm,
- waga: 103 g.
Dostępne są końcówki XZN o długościach: 60mm, 100mm.
| długość całkowita: | 60 mm |
| waga: | 103 g |
| typ mocowania : | sześciokąt 16mm |
| EAN: | 4991644323814 |
| rozmiar grota: | M18 |
| typ rozmiaru : | metryczny |
| typ końcówki: | XZN |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.103 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: Ko-ken ul. 7B, rue de Bitbourg L-1273 Luxembourg, Luxembourg e-mail: secretariat@ko-ken-europe.com |
