końcówka 1/4" do wkrętów z gniazdem XZN, rozmiar M6/25mm, Wera [05066160001]
-
Producent:
-
Kod producenta:05066160001
Stan magazynowy: 3
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 133 pkt. |
Elastyczna końcówka do śrub z gniazdem XZN, rozmiar M6, firmy WERA [05066160001], mocowanie sześciokąt 1/4" o długości całkowitej 25 mm.
Ekstra wytrzymały grot Wera serii (Z) zapobiega przedwczesnemu zużyciu się końcówki grota.
Znakomicie sprawdza się zarówno do użytku ręcznego jak i maszynowego.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Profesjonalna końcówka XZN, serii 860/1 XZN, rozmiar M6 firmy WERA [05066160001]:
- wysokiej jakości, elastyczna końcówka XZN 1/4" do wkrętów z gniazdem dwunastokątnym M6,
- znakomicie sprawdza się zarówno do użytku ręcznego jak i maszynowego,
- elastyczna końcówka serii 860/1 XZN do uniwersalnego stosowania, to extra wytrzymałe końcówki Wera (Z),
- końcówka posiada mocowanie na sześciokąt 1/4", wykonana wg normy DIN ISO 1173-D 6,3.
parametry końcówki XZN firmy Wera [05066160001]:
- typ grota: XZN,
- rozmiar: M6,
- długość całkowita: 25 mm,
| długość całkowita: | 25 mm |
| typ mocowania : | sześciokąt 1/4'' |
| EAN: | 4013288034977 |
| rozmiar grota: | M6 |
| kraj produkcji: | Czechy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.006 kg |
| długość opakowania: | 2.5 cm |
| szerokość opakowania: | 0.7 cm |
| wysokość opakowania: | 0.7 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Wera Werkzeuge GmbH ul. Postfach 120145 42331 Wuppertal, Germany e-mail: info@wera.de |
