końcówka 7/16'' do śrub z gniazdem XZN, rozmiar M8, KOKEN [183X-35 M8]
-
Producent:
-
Kod producenta:183X-35 M8
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 312 pkt. |
Profesjonalna końcówka sześciokątna udarowa 7/16'' 11.2mm firmy Koken o symbolu [183X-35 M8] do śrub o łbie z gniazdem XZN, rozmiar M8.
Przeznaczona do stosowania z kluczami udarowymi (akumulatorowymi, elektrycznymi i pneumatycznymi), poprzez adapter w którym jest zamocowana.
Końcówka z gniazdem wyjściowym 7/16'' może współpracować z adapterami: NV13134 (na kwadrat 3/8''), 13134 (na kwadrat 3/8''), NV14134 (na kwadrat 1/2''), 14134 (na kwadrat 1/2''), oraz 16134 (na kwadrat 3/4'').
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Końcówka sześciokątna 7/16'' firmy Koken do śrub o łbie z gniazdem XZN, rozmiar M6 [183X-35 M6]:
- przeznaczona do stosowania z kluczami udarowymi za pomocą adaptera do końcówek (symbole podane w zakładce akcesoria),
- pozwala pracować ze śrubami o łbie z gniazdem XZN, rozmiar M6.
- końcówki wykonane zgodnie z normą DIN3126 E11.2
parametry techniczne końcówki [183X-35 M6]:
- typ końcówki: XZN,
- rozmiar końcówki: M6,
- długość całkowita [L]: 35 mm,
- waga: 20 g.
Dostępne są końcówki XZN o długościach: 35mm, 75mm, 150mm.
| długość całkowita: | 35 mm |
| waga: | 22 g |
| typ mocowania : | sześciokąt 7/16'', 11.2mm |
| rozmiar: | M8 |
| EAN: | 4991644310937 |
| typ rozmiaru : | metryczny |
| typ końcówki: | XZN |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.022 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: Ko-ken ul. 7B, rue de Bitbourg L-1273 Luxembourg, Luxembourg e-mail: secretariat@ko-ken-europe.com |
