końcówka udarowa 16mm do śrub z gniazdem TORXplus, 70IP, KOKEN [107-16 70IP]
-
Producent:
-
Kod producenta:107-16 70IP
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 3 tygodnie |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 568 pkt. |
Profesjonalna końcówka sześciokątna 16mm firmy Koken o symbolu [107-16 70IP] do śrub z gniazdem sześciokątnym TORXplus®, 70IP.
Przeznaczona do stosowania z adapterem do końcówek 16mm.
Końcówka z gniazdem wyjściowym 16mm może współpracować z adapterami: 14106 (na kwadrat 1/2''), 16106 (na kwadrat 3/4''), oraz 18106 (na kwadrat 1'')
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Końcówka sześciokątna 16mm firmy Koken do śrub TORXplus®, 70IP [107-16 70IP]:
- przeznaczona do stosowania z adapterem do końcówek 16mm,
- pozwala pracować ze śrubami o łbie z gniazdem TORXplus®, rozmiar 70IP.
parametry techniczne końcówki [107-16 70IP]:
- typ końcówki: TORXplus®,
- rozmiar końcówki: 70IP,
- długość całkowita [L]: 50 mm,
- waga: 73 g.
| długość całkowita: | 50 mm |
| waga: | 73 g |
| typ mocowania : | sześciokąt 16mm |
| EAN: | 4991644004928 |
| rozmiar grota: | 70IP |
| typ rozmiaru : | metryczny |
| typ końcówki: | Torx Plus |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.073 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: Ko-ken ul. 7B, rue de Bitbourg L-1273 Luxembourg, Luxembourg e-mail: secretariat@ko-ken-europe.com |
