końcówka udarowa 16mm do śrub z gniazdem TORXplus, 55IP, KOKEN [107-16 55IP]
-
Producent:
-
Kod producenta:107-16 55IP
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 3 tygodnie |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 568 pkt. |
Profesjonalna końcówka sześciokątna 16mm firmy Koken o symbolu [107-16 55IP] do śrub z gniazdem sześciokątnym TORXplus®, 55IP.
Przeznaczona do stosowania z adapterem do końcówek 16mm.
Końcówka z gniazdem wyjściowym 16mm może współpracować z adapterami: 14106 (na kwadrat 1/2''), 16106 (na kwadrat 3/4''), oraz 18106 (na kwadrat 1'')
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Końcówka sześciokątna 16mm firmy Koken do śrub TORXplus®, 55IP [107-16 55IP]:
- przeznaczona do stosowania z adapterem do końcówek 16mm,
- pozwala pracować ze śrubami o łbie z gniazdem TORXplus®, rozmiar 55IP.
parametry techniczne końcówki [107-16 55IP]:
- typ końcówki: TORXplus®,
- rozmiar końcówki: 55IP,
- długość całkowita [L]: 50 mm,
- waga: 57 g.
| długość całkowita: | 50 mm |
| waga: | 57 g |
| typ mocowania : | sześciokąt 16mm |
| rozmiar: | 55IP |
| EAN: | 4991644004904 |
| rozmiar grota: | 55IP |
| typ rozmiaru : | metryczny |
| typ końcówki: | Torx Plus |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.057 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: Ko-ken ul. 7B, rue de Bitbourg L-1273 Luxembourg, Luxembourg e-mail: secretariat@ko-ken-europe.com |
