końcówka udarowa 16mm do śrub z gniazdem Torx, T70, KOKEN [107-16T T70]
-
Producent:
-
Kod producenta:107-16T T70
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 473 pkt. |
Profesjonalna końcówka sześciokątna 16mm firmy Koken o symbolu [107-16T T70] do śrub z gniazdem sześciokątnym TORX, T70 .
Przeznaczona do stosowania z adapterem do końcówek 16mm.
Końcówka z gniazdem wyjściowym 16mm może współpracować z adapterami: 14106 (na kwadrat 1/2''), 16106 (na kwadrat 3/4''), oraz 18106 (na kwadrat 1'')
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Końcówka sześciokątna 16mm firmy Koken do śrub TORX, T70 [107-16T T70]:
- przeznaczona do stosowania z adapterem do końcówek 16mm,
- pozwala pracować ze śrubami o łbie z gniazdem Torx, rozmiar T70.
parametry techniczne końcówki [107-16T T70]:
- typ końcówki: TORX,
- rozmiar końcówki: T70,
- długość całkowita [L]: 50 mm,
- waga: 73 g.
Dostępne są końcówki TORX o długościach: 50mm, 100mm.
| długość całkowita: | 50 mm |
| waga: | 73 g |
| typ mocowania : | sześciokąt 16mm |
| EAN: | 4991644324033 |
| rozmiar grota: | TX70 |
| typ rozmiaru : | metryczny |
| typ końcówki: | Torx |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.073 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: Ko-ken ul. 7B, rue de Bitbourg L-1273 Luxembourg, Luxembourg e-mail: secretariat@ko-ken-europe.com |
