końcówka płaska 1/4" do wkrętów z rowkiem, rozmiar 1,2x8,0x50mm, WERA [05059340001]
-
Producent:
-
Kod producenta:05059340001
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 150 pkt. |
Wysokiej jakości końcówka płaska 1/4" do wkrętów z rowkiem, 1,2x8,0x50mm, WERA [05059340001].
Ekstra wytrzymały grot Wera serii 800/4 Z zapobiega przedwczesnemu zużyciu się końcówki grota.
Przeznaczony do używania z wiertarko-wkrętarką lub z wkrętakiem ręcznym.
Końcówka ma chwyt sześciokątny 1/4" zgodny z normą wg DIN ISO 1173-F 6,3.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.końcówka płaska 1/4" do wkrętów z rowkiem, rozmiar 1,2x8,0x50mm, serii 800/4 Z firmy WERA [05059340001]:
- elastyczny grot do wkrętów z rowkiem rozmiar 1,2x8,0x50mm,
- przeznaczony do dokręcania i odkręcania zarówno mechanicznie wiertarko-wkrętarką jak i ręcznie wkrętakiem,
- ekstra wytrzymały grot Wera serii 800/4 Z zapobiega przedwczesnemu zużyciu się końcówki grota,
- końcówka posiada chwyt sześciokątny 1/4" zgodny z normą wg DIN ISO 1173-F 6,3.
parametry końcówki płaskiej WERA [05059340001]:
- typ grota: płaski,
- rozmiar: 1,2 x 8,0 x 50 mm,
- długość całkowita: 50 mm,
| długość całkowita: | 50 mm |
| typ mocowania : | sześciokąt 1/4'' |
| przeznaczone do narzędzia: |
|
| EAN: | 4013288011633 |
| typ grotu: | Płaski |
| rozmiar grota: | 1,2x8,0 mm |
| kraj produkcji: | Czechy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.014 kg |
| długość opakowania: | 5 cm |
| szerokość opakowania: | 0.8 cm |
| wysokość opakowania: | 0.8 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Wera Werkzeuge GmbH ul. Postfach 120145 42331 Wuppertal, Germany e-mail: info@wera.de |
