końcówka płaska 1/4" ze strefą skrętną, rozmiar 0,8x5,5x25mm, serii BiTorison WERA [05056064001]
-
Producent:
-
Kod producenta:05056064001
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 112 pkt. |
Wysokiej jakości końcówka płaska 1/4" ze strefą skrętną do śrub z rowkiem, 0,8x5,5x25mm, serii 800/1 BTZ BiTorison firmy WERA [05056064001].
Strefa skrętna absorbuje energię kinetyczną obciążeń szczytowych eliminując skręcanie samej końcówki grotu zwiększając jej żywotność.
Posiada kolorystyczne oznaczenie rozmiaru i typu grotu, przeznaczona do używania z wiertarko-wkrętarką.
Końcówka ma chwyt sześciokątny 1/4" zgodny z normą wg DIN ISO 1173-D 6,3.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.końcówka płaska 1/4" do wkrętów z rowkiem, rozmiar 0,8x5,5x25mm, serii 800/1 BTZ BiTorison firmy WERA [05056064001]:
- końcówka płaska 1/4" ze strefą skrętną do wkrętów z rowkiem, serii 800/1 BTZ BiTorison,
- strefa skrętna absorbuje energię kinetyczną obciążeń szczytowych,
- strefa BiTorsion eliminuje skręcanie końcówki grotu w przypadku występowania wysokich obciążeń, wydłużając jej żywotność,
- przeznaczona do współpracy z wiertarko-wkrętarką,
- końcówka ma chwyt sześciokątny 1/4" zgodny z normą wg DIN ISO 1173-D 6,3.
- posiada kolorystyczne oznaczenie rozmiaru i typ grotu,
parametry końcówki płaskiej WERA [05056064001]:
- typ grota: płaski,
- rozmiar: 0,8 x 5,5 x 25 mm,
- długość całkowita: 25 mm,
| długość całkowita: | 25 mm |
| typ mocowania : | sześciokąt 1/4'' |
| przeznaczone do narzędzia: |
|
| EAN: | 4013288034427 |
| typ grotu: | Płaski |
| rozmiar grota: | 0,8x5,5 mm |
| kraj produkcji: | Czechy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.005 kg |
| długość opakowania: | 2.5 cm |
| szerokość opakowania: | 0.7 cm |
| wysokość opakowania: | 0.7 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Wera Werkzeuge GmbH ul. Postfach 120145 42331 Wuppertal, Germany e-mail: info@wera.de |
