końcówka płaska 1/4" ze strefą skrętną, rozmiar 0,5x4,0x25mm, serii Torison, WERA [05056203001]
-
Producent:
-
Kod producenta:05056203001
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 78 pkt. |
Wysokiej jakości końcówka płaska 1/4" ze strefą skrętną do śrub z rowkiem, 0,5x4,0x25mm, serii 800/1 TZ Torison firmy WERA [05056203001].
Strefa skrętna absorbuje energię kinetyczną obciążeń szczytowych eliminując skręcanie samej końcówki grotu zwiększając jej żywotność.
Przeznaczona do używania z wiertarko-wkrętarką.
Końcówka ma chwyt sześciokątny 1/4" zgodny z normą wg DIN ISO 1173-D 6,3.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.końcówka płaska 1/4" do wkrętów z rowkiem, rozmiar 0,5x4,0x25mm, serii 800/1 TZ Torison firmy WERA [05056203001]:
- końcówka płaska 1/4" ze strefą skrętną do wkrętów z rowkiem, serii 800/1 TZ, Torison,
- posiada strefę skrętną, która absorbuje energię kinetyczną obciążeń szczytowych,
- przeznaczona do współpracy z wiertarko-wkrętarką,
- końcówka ma chwyt sześciokątny 1/4" zgodny z normą wg DIN ISO 1173-D 6,3.
parametry końcówki płaskiej WERA [05056203001]:
- typ grota: płaski,
- rozmiar: 0,5 x 4,0 x 25 mm,
- długość całkowita: 25 mm,
| długość całkowita: | 25 mm |
| typ mocowania : | sześciokąt 1/4'' |
| przeznaczone do narzędzia: |
|
| EAN: | 4013288011145 |
| typ grotu: | Płaski |
| rozmiar grota: | 0,5x4,0 mm |
| kraj produkcji: | Czechy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.004 kg |
| długość opakowania: | 2.5 cm |
| szerokość opakowania: | 0.7 cm |
| wysokość opakowania: | 0.7 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Wera Werkzeuge GmbH ul. Postfach 120145 42331 Wuppertal, Germany e-mail: info@wera.de |
