końcówka Halfmoon 4mm do wkrętów z gniazdem TORX, rozmiar TX5/64mm, Wera [05345032001]
-
Producent:
-
Kod producenta:05345032001
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1192 pkt. |
Elastyczna końcówka Torx do śrub, rozmiar TX5, firmy WERA [05345032001], mocowanie Halfmoon 4mm o długości całkowitej 64 mm.
Końcówka Wera serii 867/9 C TORX, Halfmoon do wkrętaków i wkrętarek z gniazdem przystosowanym do tych końcówek .
Minimalna ilość do zamówienia to 10szt.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Profesjonalna końcówka TORX, serii 867/9 C TORX®, Halfmoon, rozmiar TX5/64mm firmy WERA [05345032001]:
- wysokiej jakości, elastyczna końcówka Torx do wkrętów z gniazdem TX5,
- znakomicie sprawdza się zarówno do użytku ręcznego jak i maszynowego,
- elastyczna końcówka serii 867/9 C TORX®, Halfmoon do wkrętaków z gniazdem przystosowanym do tych końcówek,
- końcówka posiada mocowanie Halfmoon 4mm.
parametry końcówki Phillips firmy Wera [05345032001]:
- typ grota: Torx,
- rozmiar: TX5,
- długość całkowita: 64 mm,
- mocowanie: Halfmoon 4mm,
- średnica części roboczej: 2,0 mm.
Minimalna ilość do zamówienia to 10szt.
| długość całkowita: | 64 mm |
| typ mocowania : | Halfmoon 4mm |
| EAN: | 4013288113542 |
| typ grotu: | Torx |
| rozmiar grota: | TX5 |
| kraj produkcji: | Czechy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.005 kg |
| długość opakowania: | 6.4 cm |
| szerokość opakowania: | 0.4 cm |
| wysokość opakowania: | 0.4 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Wera Werkzeuge GmbH ul. Postfach 120145 42331 Wuppertal, Germany e-mail: info@wera.de |
